telefon
+420 725 455 055
telefon
skolkadamnice@seznam.cz

Dne 22. června jsem si s tatínky užili krásné odpoledne. :) Po kríátké besídce jsme rozdali vyrobené dárky. Lukáška jsem pasovali na školáka a připili jsme si s ním "šampaňským". Den otců jsme oslavili společným vyráběním dětí s tatínky. Ugrilovali jsme si špekáčky a zeleninu. Pochutnali jsme si. Musíme uznat, že VŠICHNI TATÍNKOVÉ BYLI MOC ŠIKOVNÍ a JE VIDĚT, ŽE PRÁCE SE OPRAVDU NEBOJÍ. :-) :-) :-)

Všem moc děkujeme za účast. Děkujeme, že jste ochotní s námi trávit čas! :)

Akce se vydařila, nám se moc líbila! 

Těšíme se zase příště naviděnou.

Sponzoři

Besip

Mateřská škola Damnice, příspěvková organizace

Damnice 158, 671 78 Jiřice u Miroslavi

Provozní doba: 06:30 – 16:00

Email: skolkadamnice@seznam.cz

Ochrana osobních údajů - GDPR

Web by GOLDEN ORANGE s.r.o. | Prohlášení o přístupnosti